Myjnie samochodowe

Powrót

Spółka Petrobit świadczy usługi sprzedaży, montażu i serwisu myjni automatycznych. Od 2009 r. pracujemy jako autoryzowane przedstawicielstwo i serwis na Polskę wiodącego producenta myjni - firmy WashTec Cleaning Technology GmbH.


Ta niemiecka firma powstała z fuzji dwóch kluczowych producentów myjni samochodowych - Wesumat i California Kleindienst - jest wiodącą firmą w swoim segmencie z udziałem w rynku na poziomie 30% (świat) i 50% (Europa). Posiada pięćdziesięcioletnie doświadczenie służące za wzór w projektowaniu, produkcji, sprzedaży oraz serwisie myjni. Wszystkie oferowane urządzenia posiadają Certyfikat EN ISO 9001, 14001.

W Polsce zamontowaliśmy już ponad 150 takich urządzeń a ich solidność i wysoką jakość doceniły koncerny takie jak BP, PKN Orlen, Shell oraz wielu klientów indywidualnych.

Oferowane przez nas modele odzwierciedlają wszystkie segmenty obecne współcześnie na rynku myjni: ze względu na zasadę działania i budowę - myjnie bramowe (portalowe), tunelowe, bezdotykowe. Ze względu na przeznaczenie – myjnie dla pojazdów osobowych i ciężarowych czy też hobbystyczne. Wszystko to jest uzupełnione wysoko - wydajnymi urządzeniami do odzysku wody oraz pełną gamą bardzo skutecznych środków eksploatacyjnych.

Wiele analiz i publikacji pokazuje, że myjnia samochodowa jest doskonałym uzupełnieniem działalności stacji paliw albo samodzielną inwestycją. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani budową
myjni, kosztami, sposobami finansowania a przede wszystkim możliwościami współczesnych urządzeń – prosimy o kontakt z nami: zapytanie(at)petrobit.pl

Petrobit Sp. z o.o., ul. Pukowca 15, 40-847 Katowice

tel. +48 32 205 95 50 | fax. +48 32 205 95 54

Licznik odwiedzin : 32142